vakifkart.com.tr
vakifkart.com.tr BAŞVURU İŞLEMLERİ

Visa ile Shell'de 30 TL'ye varan hediye yakıt!     

VakıfBank Visa kredi kartları ile Shell’den mobil ödeme ile yapacağınız her 150 TL'lik yakıt alımına 15 TL, toplam 30 TL değerinde hediye yakıt!

Visa kredi kartınızı hemen ZUBİZU'ya tanımlayın, Shell istasyonlarında aracınızdan inmeden yapacağınız 150 TL'lik yakıt alımına 15 TL değerinde hediye yakıt kazanın!

Z butonunda yer alan Mobil Ödeme alanından Visa kredi kartınızı tanımlayabilirsiniz.

Kredi kartınızı tanımladıktan sonra Shell’de aracınızdan inmeden ZUBİZU ile mobil ödeme yapmak için;

- Dolum öncesi ZUBİZU ile mobil ödeme yapacağınızı belirtin

- Ödeme onayının gelmesi için uygulamanızı açık tutun veya anlık bildirimlere izin verin

- Telefonunuza gelen 3D secure şifresini girerek ödemenizi tamamlayın

- Mobil ödeme yapabileceğiniz istasyonları görüntülemek için Geçerli Lokasyonlar butonuna tıklayın

            Kampanya Koşulları:

  • Kampanya 5 Mart-30 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için ZUBİZU Shell kampanyasına katılım sağlamanız gerekmektedir. Bireysel ve ticari Visa kredi kartları kampanya kapsamındadır.
  • Kampanya bitimine kadar en fazla 2 kez hediye yakıt kazanımı sağlanabilir ve en fazla 30 TL değerinde hediye yakıt kazanılabilir.
  • Visa kredi kartları ile Shell’den mobil ödeme yöntemi ile 150 TL'lik yakıt alımı yapan kullanıcılara ay bitimini takip eden 10 gün içerisinde yakıt hediyesi Smart puan olarak Shell ClubSmart karta tanımlanır. Tanımlama yapılan tarihten sonraki 1 ay içinde kullanılabilecektir. Süresinde kullanılmayan Smart puan bu süre bitiminde silinecektir.
  • Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinden puan kazanılmaz. Smart puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır.
  • Sadece kaydedilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden hediye puan kullanılabilir. Puan harcaması için ön saha satış elemanına puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir.
  • Shell ClubSmart Extra kart sahipleri, Taşıt tanıma sistemi kullanıcıları ile 6 ay boyunca ZUBİZU uygulamasına giriş yapmayan ya da plakasını teyit etmeyen müşteriler kampanyadan faydalanamaz. ZUBİZU ve Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Shell mpay istasyonları için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
İlginizi Çekebilecek Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
© 2015 VakıfBank
Bizi Takip Edin:
Bizi Takip Edin:
© 2015 VakıfBank