vakifkart.com.tr
vakifkart.com.tr BAŞVURU İŞLEMLERİ

Mastercard Bankomat Kart'la Starbucks'da anında 15 yıldız hediye!

  • Kampanya 30 Haziran-30 Temmuz 2021 tarihleri arasında Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Mastercard Logolu Bankomat Kart veya Prepaid (ön ödemeli) banka kartları ile yapacağınız ilk 50 TL ve üzeri yüklemede 15 yıldız kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için: Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı  Mastercard® veya Maestro logolu Bankomat Kart ya da prepaid (ön ödemeli) kartınız yok ise; ilk olarak Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart ekle” adımına girerek, Masterpass™’e; Mastercard® veya Maestro logolu debit (Bankomat Kart) ya da prepaid(ön ödemeli) kartınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından “Para Yükle” adımına gelerek ilgili kartınız ile 50 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 15 Yıldız kazanabilirsiniz. Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı  Mastercard® veya Maestro logolu debit (Bankomat Kart) ya da prepaid(ön ödemeli) kartınız var ise, “Para Yükle” adımına gelerek kayıtlı  olan Mastercard® veya Maestro logolu debit (Bankomat Kart) ya da prepaid(ön ödemeli) kartınız ile 50 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 15 Yıldız kazanabilirsiniz.
  • Kampanyadan kazanılan yıldızlar 24 saat içerisinde hesaplara yüklenecek olup, kazanıldığı gün itibariyle 30 gün süresince geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında kredi kartları ile yapılacak yüklemeler geçerli değildir.
  • Kampanya kapsamında Starbucks® Mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri geçerli değildir.
  • Kampanyadan her misafir bir kez yararlanabilecek olup, her misafir en fazla 15 yıldız kazanabilir.
  • Hesabınıza Yüklenen yıldızlarınızı hesap geçmişinizden görüntüleyebilirsiniz.
  • Starbucks® Türkiye kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
İlginizi Çekebilecek Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
İlginizi Çekebilecek Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
VakıfBank Web Siteleri
© 2015 VakıfBank
Bizi Takip Edin:
Bizi Takip Edin:
© 2015 VakıfBank