vakifkart.com.tr
vakifkart.com.tr BAŞVURU İŞLEMLERİ

BusinessCard'la BP TAŞITMATİK’ten yapılan akaryakıt alışverişi %5 indirimli!

Bankamız ve BP Petroller A.Ş. (BP) iş birliği ile artık VakıfBank BusinessCard sahipleri BP TAŞITMATİK’ten yapacakları akaryakıt alışverişlerde %5 daha kazançlı!

Detaylar ve İndirimden Yararlanma Koşulları:

 • İndirimden sadece VakıfBank BusinessCard’lar yararlanabilecektir.
 • BusinessCard sahiplerinin BP TAŞITMATİK sözleşmesi imzalayıp ardından TAŞITMATİK sistemine kayıt yapmasından sonra, BP istasyonlarından yapacağı her akaryakıt alımlarında %5 indirim sunulacaktır.
 • İndirim, tüm BP istasyonlarından yapılan akaryakıt alımlarında geçerlidir. LPG alımları indirim kapsamında değildir.
 • Teklifle ilgili bilgi sahibi olmak ve katılım için BusinessCard sahiplerinin, BP yazıp 5724’e SMS göndermesi gereklidir. Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında kendilerine ulaşılması için gerekli izinleri veren kart sahipleri, BP tarafından aranarak BP TAŞITMATİK ve iş birliği kapsamında sunulan teklifle ilgili bilgilendirilecektir.
 • BusinessCard sahipleri dilerse 0216 571 20 20 numaralı BP müşteri hizmetlerini arayarak da BP TAŞITMATİK sözleşmesi taleplerini iletebilir ve indirim detayları hakkında bilgi alabilir.
 • TAŞITMATİK sözleşmesi imzalamamış BusinessCard sahipleri indirimden yararlanamaz (TAŞITMATİK sözleşmesi BP yetkisinde olup; vergi levhası, ticaret sicili gibi belgelerin eksikliği nedeniyle TAŞITMATİK sözleşmesi imzalaması uygun bulunmayan BusinessCard sahipleri indirimden yararlanamaz).
 • İndirim sistemine kayıt için öncelikle BP tarafından BusinessCard sahibine TAŞITMATİK sözleşmesi gönderilecektir. Kart sahibi tarafından TAŞITMATİK sözleşmesinin her sayfasının imzalanması ve kaşelenmesi gerekmektedir. İmzalı ve kaşeli olan sözleşmenin aslının şirket evrakları (Şirket vergi levhası, yetkili imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi) ile birlikte BP Petrolleri Merkez Ofis adresine (Değirmen Yolu Cad., No:28, K:3, Asia OfisPark, İçerenköy, İstanbul) posta ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • TAŞITMATİK Sözleşmesini imzalayan BusinessCard sahiplerine BP tarafından kullanıcı adı ve şifre bilgisi içeren bir e-posta gönderilecektir. Bu e-posta ile birlikte paylaşılacak olan link üzerinden müşterilerimiz filolarında yer alan araçlar için dilediği sayıda kit talebini yapabilecektir. Sisteme girişi tamamlanmış olan BusinessCard sahiplerinin araçları BP istasyonlarında yakıt alırken, tanımlamış olan aracın tipine göre aşağıda belirtilen miktarlarda ön provizyon alınacaktır.

o   Binek Tipi araç için 500 TL

o   Kamyon/Kamyonet/Otobüs..vb 1500 TL

Örnek: Binek araç tipi seçen BusinessCard sahibi, BP istasyonundan akaryakıt alırken kartından 500 TL ön provizyon alınacaktır. Ön provizyon tutarından daha az akaryakıt alınması durumunda kalan tutar karta iade edilecektir.

 • Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin gönderildiği e-posta sonrası BusinessCard bilgilerinin Bankamız sistemine kaydedileceği ikinci bir link gönderilecek ve tanımlanan kartlardan 1.01 TL tutarında ön provizyon alınacaktır.
 • Başarılı tanımlama işlemi sonrası, kart sahibinin tercih ettiği TAŞITMATİK kitleri (kart, anahtarlık veya araca monte edilecek kit) BP Petrolleri tarafından BusinessCard sahiplerine adresine kargo ile gönderilecektir. Talep edilen kitlerin gönderimi ve montaj işlemi ücretsiz olarak yapılacaktır.
 • İndirimli akaryakıt alışveriş tutarı VakıfBank BusinessCard’lara yansıtılacaktır. Örn:BP TAŞITMATİK’ten 100 TL akaryakıt alışverişi yapılması durumunda indirim tutarı düşülerek karta 95 TL yansıtılacaktır.
 • VakıfBank BusinessCard sahipleri işlemlerini kredi kartı ekstresinden, Vakıfbank internet ve mobil uygulamasındaki BusinessCard dönem içi işlemlerinden görüntüleyebileceklerdir. Ayrıca www.bptasitmatikonline.com/ aracılığı ile BP Petrolleri A.Ş. tarafından verilmiş kullanıcı adı ve şifre girerek de tüm işlemlerini görüntüleyebileceklerdir.
 • VakıfBank ve BP dilediği zaman indirimli akaryakıt alımını durdurma ve/veya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • BP müşteri hizmetleri aramaları tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • TAŞITMATİK hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
İlginizi Çekebilecek Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
İlginizi Çekebilecek Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
VakıfBank Web Siteleri
© 2015 VakıfBank
Bizi Takip Edin:
Bizi Takip Edin:
© 2015 VakıfBank